O mnie

Wszystko zaczyna się od dziecięcego marzenia...

Kartka Bożonarodzeniowa
Kartka bożonarodzeniowa mojego autorstwa, około 1994

Tak naprawdę kartki robię odkąd pamiętam. Zawsze lubiłam prace plastyczne, a kartki i laurki należały do moich ulubionych. Od wielu lat robiłam na własny użytek kartki, którymi obdarowywałam przyjaciół, a w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia wysyłam co najmniej kilkadziesiąt w wiele stron świata. Z czasem zaczęłam dostawać pozytywny odzew i zachęty od przyjaciół, że powinnam zająć się tym w bardziej zorganizowany sposób. 

Ten sklepik jest spełnieniem małego dziecięcego marzenia o tworzeniu czegoś ładnego dla innych. Mam nadzieję, że prezentowane tu prace spotkają się z podobnym entuzjazmem jak wśród moich przyjaciół.

Mam głębokie przekonanie, że wręczanie czy wysyłanie papierowych kartek jest piękną tradycją wartą kontynuowania. Jednocześnie obecne możliwości i techniki pozwalają na stworzenie zarówno eleganckich jak i zupełnie nowoczesnych projektów. W swoich pracach stawiam na prostotę i kolor. Wierzę, że dobro warto przekazywać, a dobre słowo zwłaszcza. Tworząc kartkę mam w głowie osobę, która ją otrzyma osobiście lub do skrzynki pocztowej. Lubię sobie wyobrażać, że spośród wielu nudnych rachunków czy reklam wyłowi w swojej poczcie właśnie tę kartkę i ta nieoczywista już dzisiaj forma komunikacji wywoła uśmiech i radość. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl